Hakkımızda

İyisi Bu Mu üzerinde farklı kategorilerde seçenekleri inceliyor ve iyilerini sizler için derliyoruz . Tüm özelliklerine madde madde yer vermemizin yanında artıları eksileriyle listeleyip inceleme puanlarını veriyoruz.

Bu puanlara ve ürün özellikleri arasındaki farklara bakıp hızla karar verebilir, saatler süren internet araştırmasına harcayacağınız zamanı koruyabilirsiniz.

İncelemeler Ne kadar Objektif? Nasıl gelir elde ediyorsunuz?

İyisi Bu Mu üzerinde yer alan incelemeler bağımsız araştırmalarla yazılıyor veya objektif olarak ele alınıyor. İncelemeleri gelir kapısı olarak ele almak yerine tüm ürünleri inceleyip satın alma bağlantılarını sunuyoruz ve sadece satın alma bağlantısına gidilmesini gelir kaynağı olarak görüyoruz. Böylece bağımsızlığımızı koruyoruz ve her ürünü artısıyla, eksisiyle ele alıyoruz.

İncelemeleri Nasıl Yapıyorsunuz?

Sitemizde yer alan tüm incelemeler, uzun süren araştırmalar sonucu hazırlanıyor ve her ürünün benzerlerine göre artısı, eksisi, öne çıkan yönleri listeleniyor. Bunun yanında uzun bilgilendirme tabloları ile var olan ve eksik olan özellikleri de listeliyoruz. Ayrıca inceleme merkezimize gelen ürünlerde deneyim notlarımızı da paylaşıyor ve araştırmaları deneyimlerle güçlendiriyoruz.

Birden fazla ürünü kıyaslayabilir miyim?

Sitemizde yer alan her ürünün inceleme yazısının yanında detaylandırılmış özellik tabloları bulunmakta. Ürün sayfalarında Ürünü Karşılaştırma Listesine ekle butonlarını kullanarak birden fazla ürünü ekleyebilir ve en son Karşılaştır butonu ile eklediğiniz ürünleri yan yana görebilirsiniz. Bu sayfada seçtiğiniz ürünlerin özellikleri bir tablo içerisinde yan yana karşılaştırma halinde sunulur ve nesnel bir değerlendirme yapabilmenize olanak sağlarız. Ayrıca zaman zaman önemli gördüğümüz ikili, üçlü veya daha fazla alternatif için detaylandırılmış karşılaştırma yazıları da yazmaktayız. Ancak aradığınız karşılaştırma yoksa bile endişelenmeyin, tablolar oldukça ayrıntılı 🙂

iyisibumu
Logo
Enable registration in settings - general
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
2