Editörün Gönderileri: Kemal Orkut
0
Roidmi Eve Plus vs Lydsto R1
0

Otomatik toz boşaltma haznesine sahip iki önemli akıllı robot süpürgeyi karşı karşıya getirdik. Birbirine çok benzer iki modelden Roidmi Eve Plus mı yoksa ...

0
Artık verdiğiniz paraya değmeyecek 5 eski robot süpürge
1

Akıllı robot süpürgeler artık her evin olmazsa olmazları arasında çoktan girdi. Eğer siz de yeni bir robot süpürge almayı planlıyorsanız listenizden silmenizi ...

0
Viaomi S9 vs Xiaomi Vacuum Mop Pro 2
0

Viomi S9 mu yoksa Xiaomi Vacuum Mop Pro 2 mi? Farklı yetenekleri ile birbirinden ayrılan iki önemli akıllı robot süpürgeyi karşı karşıya getirdik.

0
Dreame Vacuum Mop D9 vs Xiaomi Vacuum Mop Pro 2
0

Dreame Vacuum Mop D9 mu yoksa Xiaomi Vacuum Mop Pro 2 mi? Son dönemin çok satan 2 akıllı robot süpürgelerinden olan modelleri tüm önemli özellikleri ile ...

0
Roidmi Eve Plus vs Xiaomi Vacuum Mop Pro 2
0

Roidmi markasının ülkemizde kısa sürede heyecan yaratmayı başaran modeli Roidmi Eve ile Xiaomi Vacuum Mop Pro 2 modelini karşı karşıya getirdik. Roidmi Eve ...

2
Roborock S6 MaxV vs Xiaomi Vacuum Mop Pro 2
0

Roborock S6 MaxV mi Xiaomi Vacuum Mop Pro 2 mi? Türkiye’de son zamanların en çok satan önemli robot süpürge modellerinden ikisini karşılaştırdık.

1
Roborock S5 Max vs Xiaomi Vacuum Mop Pro 2
0

Roborock S5 Max mı Xiaomi Vacuum Mop Pro 2 mi? Ülkemizde en çok satılan modellerden olan iki akıllı robot süpürgeyi karşı karşıya getirdik, üstünlüklerini ...

0
360 S7 Pro vs Xiaomi Vacuum Mop Pro karşılaştırması
0

Ülkemizde fiyat anlamında benzer seviyede konumlanmaya başlamış iki akıllı robot süpürgeyi karşılaştırdık. Xiaomi Vacuum Mop Pro mu yoksa 360 S7 Pro mu?

0
Akıllı robot süpürge satın alırken dikkat etmeniz gereken 10 önemli nokta
0

Teknolojinin hayatı kolaylaştıran son kıyağı akıllı robot süpürgeleri satın almadan önce dikkat etmeniz gereken en önemli 10 hususu önem sırasına göre sizler ...

0
Xiaomi Vacuum Mop Pro alternatifi 4 akıllı robot süpürge
0

Fiyatıyla halen ülkemizdeki en çok satılan akıllı robot süpürgelerden olan Xiaomi Vacuum Mop Pro karşısında esasında çok daha iddialı alternatifler mevcut. ...

Editörün İncelemeleri: Kemal Orkut
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 3
Karşılaştırmaya ekle
Neabot Nomo N2
Deal

Otomatik toz boşaltma istasyonuna sahip akıllı robot süpürgelerin yeni isimlerinden biri olan Neabot Nomo N2 uygun fiyata sunduğu iddialı özellikleri ile fark yaratıyor.

Özel fırsat:amazon.com.tr
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 1
Karşılaştırmaya ekle
Reeder Alfreed akıllı robot süpürge
Deal

Uygun fiyatıyla kısa sürede ciddi bir satış yakalamayı başaran Reeder markasının akıllı robot süpürgesi Reeder Alfreed, ucuz olmasına karşın özellikleri ile soru işaretleri taşıyan bir model.

Özel fırsat:hepsiburada.com
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 3
Karşılaştırmaya ekle
Neabot Nomo Q11 akıllı robot süpürge
Deal

Alıştığınız ya da bugüne kadar bildiğiniz akıllı robot süpürge standartlarını bir kenara bırakın çünkü bu kez karşımızdaki model tasarımından süpürme yeteneklerine kadar sınırları zorlamayı başarıyor.

İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 1
Karşılaştırmaya ekle
Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75 akıllı robot süpürge
Deal

Avrupa pazarında akıllı robot süpürgeleri ile pazar payı kapmak isteyen Tefal’in en yeni modellerinden biri olan Tefal RG7675 X-Plorer Serie 75, markanın en iddialı ürünü konumunda.

Özel fırsat:hepsiburada.com
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 1
Karşılaştırmaya ekle
Lydsto R1 akıllı robot süpürge
Deal
3 sene ago

Lydsto R1 akıllı robot süpürge

10.999,00

Küresel ölçekte Xiaomi çatısı altında pazara yayılan Lydsto R1, Lydsto R1 Türkiye Garantili olarak da ülkemizde satışa sunulmaya başladı. İşte cihazın özellikleri:

Özel fırsat:amazon.com.tr
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 0
Karşılaştırmaya ekle
Anker Eufy Robovac 35C akıllı robot süpürge
Deal
Anker Eufy Robovac 35C akıllı robot süpürge, giriş seviyesini hedefleyen bir fiyat ile ülkemizde ilgi uyandıran bir model oldu. Cihazın yeteneklerine yazımızda yakından bakıyoruz.
Özel fırsat:amazon.com.tr
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 1
Karşılaştırmaya ekle
360 S9 Vacuum Mop akıllı robot süpürge
Deal
360 markasının ülkemizdeki önemli modellerinden biri olan S9 akıllı robot süpürge, zengin kutu içeriği ve Türkçe seslendirmeli dil desteği ile ülkemizde fark yaratma iddiasında.
Özel fırsat:amazon.com.tr
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 1
Karşılaştırmaya ekle
Tefal X-Plorer Serie 60 akıllı robot süpürge
Deal
Tefal’in ülkemizde satışa sunduğu Tefal X-Plorer Serie 60 akıllı robot süpürgeleri en ince akıllı robot süpürge olma iddiasında. Peki kompakt yapıya rağmen temizlik performansı ne seviyede?
Özel fırsat:hepsiburada.com
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 4
Karşılaştırmaya ekle
Proscenic M8 Pro akıllı robot süpürge
Deal

Ülkemize resmi kanallarla adım atan Proscenic markasının otomatik toz boşaltma istasyonuna sahip modeli Proscenic M8 Pro, türevi modellere kıyasla rekabetçi bir fiyatla karşımızda.

Özel fırsat:amazon.com.tr
İstediklerime kaydetKaydettiklerimden Çıkarıldı 0
Karşılaştırmaya ekle
Karaca Homend Alex 1280H akıllı robot süpürge
Deal
Karaca markası altında ülkemizde satışta olan Homend Alex 1280H akıllı robot süpürge, sıradışı tasarımı ve Türkçe konuşuyor oluşuyla fark yaratıyor.
Özel fırsat:hepsiburada.com
Editörün Yorumları: Kemal Orkut
 1. harika

 2. Merhabalar, evet halı ortada olursa halıyı da ıslatabilir.

 3. Merhabalar, ben olsam sanırım Xiaomi Vacuum Mop Pro 2 modelini tercih ederdim 🙂

 4. Tekrar merhaba,
  Cihazın ülkelere göre farklı modelleri var. Bazı ülkelerde sunulmuş firmware çoklu harita desteklerken bazıları desteklemeyebiliyor. Bu durum asla desteklemeyeceği anlamına gelmez. Daha önce bir çok akıllı robot süpürge yazılım güncellemesi ile bu desteğe kavuştu. Cihazın üreticisi Dreame de bu konuda bir çalışma yapacaktır. Sizin elinizdeki cihaz hangi sürüm bilemediğim için bu konuda yorum yapmam doğru olmayacaktır. Size yanlış bilgi vermek istemem ancak benim önerim eğer çok katlı bir evde kullanacaksanız otomatik olarak seçim yapan modellerden birini seçmek veya çok katlı evlerde kullanım için daha oturmuş yazılıma sahip bir modeli tercih etmek daha doğru olur diye düşünüyorum.

 5. Merhabalar,
  Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop Pro 2+ 3D modelinde 2 adet harita tanımlanabiliyor ancak cihaz otomatik olarak harita seçimi yapamıyor. Kat değiştirdiğinizde haritayı da cihazın ayarlarına girerek seçmeniz gerekecek. Yani cihaz hafızasında hem alt kat hem üst kat şeklinde 2 harita tutabiliyor ancak siz kat değiştirdiğinizde cihazı bu haritayı kullan diyerek belirtmek zorunda kalıyorsunuz. Eğer çok katlı bir evde kullanmayı planlıyorsanız haritayı otomatik seçen modellerden birini almanız daha verimli bir deneyim ortaya koyacaktır.

 6. Merhabalar,
  Güzel yorumlarınız için teşekkürler. Halı tanıma özelliği esasında çok uçan kaçan bir artı sağlamıyor. Cihaz halı üzerine çıktığını farkedip daha fazla emiş gücü uyguluyor veya eğer mop aparatı takılıysa ıslaklığın halıya temas etmemesi için kaldırarak ilerliyor. Yine de bu kaldırma yeterince verimli değil ve halıya temas edebiliyor.

 7. Merhaba,
  Öndeki iki adet döner fırça, etraftaki tozları ortaya itip ana fırçanın kolay çekebilmesini sağlamak için ancak bu durum temizlik süresini hiçbir şekilde etkilemiyor. Zira her iki model de aynı hızda aynı yerlerin üzerinden geçiyor. Bu tür robot süpürgelerde ana dövücü fırça tüm işi yapmakta. Zaten birçok marka da pek işe yaramadığı için tek bir yan fırça kullanmayı tercih ediyor.

 8. Merhabalar, bilgilendirme için teşekkürler. Şu anda güncel 🙂

iyisibumu
Logo
Enable registration in settings - general
Ürünleri karşılaştır
 • Total (0)
Karşılaştır
2